İletişim

Her türlü görüş, yorum ve bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Showroom

Yukarı Dudullu Mh. Nato Yolu Cd No: 156/A,

Yukarı Dudullu / Ümraniye / İstanbul

+90 554 343 51 97

 

 

 

 

Fabrika

Tekeler Mh. Keresteciler San. Sit. 45. Cd.

No: 24

Adapazarı / Sakarya

+90 264 211 0745

Email

info@lwb.com.tr

IBAN

Garanti Bankası
Amazon Wooden İnş Müh San Tic Ltd Şti hesabı
TR16 0006 2000 6520 0006 2931 52

Vergi Dairesi

Ali Fuat Cebesoy Vd / 068 088 94 93

Sıkça Sorulan Sorular

Lütfen bize ulaşmadan sorununuzun bu bölümde olmadığından emin olun.

– Tüm ürünlerimizi kayın ağacından üretiyoruz.

Üretim şeklimiz kayın ağacı tomruklarının papel dediğimiz katlara ayrılıp , yüksek frekanslı presler ve her ürüne özel kalıplarla lamine edilmesi şeklindedir. Formlu kontrplak dediğimiz bu üretim şekli geleneksel ahşaba (masif) göre çok daha mukavemetlidir.

Kalıplı üretim olduğu için , ürünlerde daraltma – genişletme gibi değişiklik imkanı bulunmuyor . Sadece mevcut yükseklikler tezgah ve masalarınıza uygun olması için kısaltılabilir.

– Yüksek adetli bir talep olmadığı sürece özel üretim yapamıyoruz .

– Web sitemizde bulunan seçenekler dışında istediğiniz döşeme ve ahşap rengi var ise bize ulaşarak özel talebinizi bildirdiğiniz ve numune gönderdiğinizde isteğe göre çalışabiliyoruz.

– Siparişinizi oluşturduktan sonra üretim sürecine başlanır , bittiğinde talebiniz doğrultusunda fabrika veya mağazamızdan teslim alabilirsiniz .

– Nadir de olsa karşılaşılan bir durum olduğu için bu konuda sizi mağdur etmiyoruz. Kargoda hasar alındığı tespit edildiğinde size yeterli termin süresi içinde yeni ürün gönderiyoruz .

– Tüm ürünlerimizde bizden kaynaklanan bir sorun yaşandığında 2 yıl garanti sunuyoruz , devamında veya kullanıcı deformasyonunda ücreti mukabilinde destek sunuyoruz .

– Koşulsuz iade seçeneğimiz bulunmuyor , siparişiniz esnasında aklınızdaki tüm soruları yanıtlayıp ürünleri o şekilde göndermeyi tercih ediyoruz .

Bize Mail Gönderin

    Bu form ile bize mail gönderebilirsiniz.